Spowodował kolizję i odjechał, szybko został zatrzymany

REKLAMA

Dzielnicowi z gminy Olszewo – Borki zatrzymali kierowcę vw, który dzień wcześniej uderzył w zaparkowany pojazd i odjechał.

REKLAMA

W sobotnie popołudnie dyżurny ostrołęckiej policji przyjął zgłoszenie o kolizji drogowej na terenie gminy Baranowo. Kobieta oświadczyła, że w jej auto podczas cofania uderzył vw. Według relacji świadków kierowca po zdarzeniu wysiadł, obejrzał uszkodzenia i pomimo ich protestów odjechał.

Mówił asp. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT