Spotkanie z Dorotą Lorenowicz

REKLAMA

Spotkanie z Dorotą Lorenowicz i promocja jej książki zatytułowanej ”Duże i małe formaty’ odbyło się wczoraj w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej  Ostrołęce.

REKLAMA

Poetka, autorka opowiadań i tekstów piosenek  po raz pierwszy w jednym wydawnictwie połączyła wiersze i prozę.

Wieczór w Arce połączony był z otwarciem wystawy malarstwa ostrołęczanki Barbary Zdanowicz, która ilustrowała książkę.

Powiedziała Barbary Zdanowicz

Spotkanie uświetnił pokaz klipów poezji śpiewanej w wykonaniu krakowskiego zespołu.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT