Badania mammograficzne

REKLAMA


Dyrekcja Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dr Józefa Psarskiego zaprasza mieszkanki Ostrołęki i okolic na bezpłatne oraz bez skierowań badania mammograficzne.

Są skierowane do pań w wieku 50 – 69 lat, które w okresie ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanych tego typu badań.  

REKLAMA

Rak piersi to choroba, która może dotknąć każdą kobietę. Z wiekiem wzrasta ryzyko zachorowania.

Mówiła Eliza Gołębiewska, pełnomocnik ds. promocji zdrowia.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT