Spokojny majowy weekend

REKLAMA

Pierwsze dni maja na drogach powiatu ostrołęckiego były bardzo spokojne. Uniknięto wypadków oraz rannych. W działaniach wzięło udział blisko 250 policjantów, a także funkcjonariusze inspekcji transportu drogowego i straży miejskiej.

REKLAMA

Poinformował aspirant Sylwester Marczak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT