Ciepło dla mieszkańców osiedla PGO

REKLAMA

Mieszkańcy ul. Krańcowej w Ostrołęce, którzy obawiali się o zimowe ogrzewanie swoich mieszkań mogą spać spokojnie. Miasto jeszcze w tym roku wybuduje im ciepłociąg. Przypomnijmy, że do tej pory mieszkańcy osiedla korzystali z ciepła, które zapewniało im przedsiębiorstwo PGO. Firma jednak zakończyła swoja działalność

REKLAMA

Zapewnia wiceprezydent Paweł Stańczyk.


Prace powinny ruszyć w najbliższych tygodniach. Urząd Miasta ogłosił już przetarg na realizację inwestycji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT