Spokojne święta

REKLAMA

Spokojnie minęły święta w powiecie ostrołęckim. Nie odnotowano wypadków drogowych, ani poważniejszych zdarzeń kryminalnych.

REKLAMA

Bilans działań 'Wielkanoc 2014′ to 11 zdarzeń drogowych i 3 kierujących na podwójnym gazie. Mówi asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce. 

Dużo szczęścia miał 12-letni rowerzysta, który został potrącony w piątek przed godziną 19:00 na ul. Jezierskiego w Ostrołęce.

W działaniach 'Wielkanoc 2014′ udział wzięło ponad 200 policjantów, przy wsparciu funkcjonariuszy straży miejskiej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT