Rekordowa liczba badań trzeźwości na życzenie

REKLAMA

Prawie 90 osób skorzystało z badań trzeźwości na życzenie w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce. Trzynaście nie mogło kierować pojazdem.

REKLAMA

To rekord jeżeli chodzi o kontrole na życzenie. Dotychczas takim dniem był Nowy Rok, kiedy to z możliwości badania na prośbę skorzystało około 55 kierujących.

Poinformował asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT