Spływ kajakowy Pisą i Narwią do Ostrołęki pod unijną flagą

REKLAMA

W niedzielę 17 sierpnia o godzinie 17. trzydziestu kajakarzy zakończyło na plaży miejskiej w Ostrołęce trzydniowy spływ Pisą i Narwią. Jego organizatorem było  Stowarzyszenie Ekomena przy współpracy z Punktem Informacji Europejskiej Europe Direct Ostrołęka.

REKLAMA

Przypominamy, że Miasto Ostrołęka należy do związku międzygminnego, który ma promować dolinę Pisy i Narwi, jako obszaru turystycznego.

Podkreśla Wojciech Jarząbek, wiceprezes Stowarzyszenia Ekomena.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT