Podsumowanie weekendu

REKLAMA

Pracowicie upłynął długi weekend ostrołęckim policjantom. Odnotowali 3 wypadki drogowe, w tym śmiertelny oraz 13 kolizji. Na drogach nie brakowało też kierujących na podwójnym gazie.

REKLAMA

Policjanci zrealizowali łącznie ponad 200 służb. Wspierani byli przez funkcjonariuszy Inspekcji Transportu Drogowego i Straży Miejskiej.

Policjanci zatrzymali także siedmiu kierujących na podwójnym gazie.

Poinformował st. asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

fot. kwp.radom.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT