Miejska Biblioteka Publiczna im. W. Gomulickiego w Ostrołęce zaprasza do udziału w drugim spacerze! Tym razem tropami siedzib Filii nr 1 (Stacja Biblioteka).
Spacer organizowany jest z okazji 90-lecia MBP. Odbędzie się 27 czerwca. Start o godz. 11. sprzed Filii nr 1 (Stacja Biblioteka), ul. Plac Dworcowy 5. Uczestnicy poznają historię miejsc związanych z działalnością filii.
Przewodnikami spaceru będą: dr Jerzy Kijowski – prezes Ostrołęckiego Towarzystwa Naukowego im. Adama Chętnika, Jaonna Myślak, emerytowana kierowniczka Filii nr 1 oraz Jerzy Grabowski, emerytowany pracownik PKP i aktywny społecznik.
Każdy uczestnik spaceru otrzyma plecak ze zdrowymi przekąskami oraz wodą. Po jego zakończeniu organizatorzy zapraszają na poczęstunek, kawę i herbatę do siedziby Filii nr 1.


