28 czerwca, na placu przy ulicy Miłej w Rzekuniu odbędzie się jedna z największych i najbardziej wyczekiwanych imprez plenerowych w gminie – 'Rzekuń wita lato”.
Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrwa do późnych godzin wieczornych oferując uczestnikom moc atrakcji. Organizatorzy przygotowali bogaty program, który został ułożony w taki sposób, aby każdy – bez względu na wiek – znalazł coś dla siebie.
Mówił Bartosz Podolak, wójt gminy Rzekuń.
Impreza od lat cieszy się zainteresowaniem mieszkańców oraz odwiedzających gminę gości. Każda edycja przyciąga tłumy uczestników, którzy chętnie korzystają z licznych atrakcji, występów artystycznych oraz możliwości wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.


