SMS do mieszkańców

REKLAMA

Urząd Miejski w Myszyńcu uruchomił system powiadamiania mieszkańców za pośrednictwem SMS. Ma to usprawnić komunikację.

REKLAMA

Mieszkańcy będą informowani tą drogą o ważnych sprawach –  różnych spotkaniach, przerwach w dostawie wody, ostrzeżeniach o anomaliach pogodowych.

Jak informuje Urząd Miejski, osoby które chciałyby otrzymywać takie wiadomości szybko i bezpośrednio na swój telefon komórkowy w postaci SMS muszą wypełnić formularz (krótki i prosty). Druki znajdują się w Urzędzie.

Usługa jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich mieszkańców gminy Myszyniec.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT