Śmierć w płomieniach

REKLAMA

Mężczyzna poniósł śmierć w pożarze domu w Kobylinie (gm. Goworowo). Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego zdarzenia.

REKLAMA

Pożar wybuchł po północy. Pomimo szybkiej interwencji straży, dom całkowicie spłonął. Podczas  dogaszania budynku w zgliszczach odnaleziono  spalone zwłoki mężczyzny poinformował młodszy brygadier Robert Chodkowski, rzecznik komendanta miejskiego PSP w Ostrołęce.

Straty oszacowano na ponad 150 tys. złotych.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT