”Ku przyszłości” poprowadzi szkoły w Siarczej Łące i Glebie

REKLAMA

Od września Stowarzyszenie Oświatowe ”Ku przyszłości” będzie prowadziło dwie szkoły z terenu Gminy Kadzidło.

REKLAMA

’Ku przyszłości’ skupiło rodziców z Siarczej Łąki oraz Gleby, a także nauczycieli pracujących dotąd w tamtejszych szkołach. Inicjatywa utworzenia stowarzyszenia pozwoli nie tylko na dalszą pracę szkół w Glebie i Siarczej Łące, ale również na zachowanie miejsc pracy. Wszyscy nauczyciele deklarujący chęć dalszej pracy zawodowej utrzymają zatrudnienie. Nad prawidłowym przebiegiem spotkania oraz zachowaniem wszelkich procedur prawnych związanych z powołaniem Stowarzyszenia czuwał Grzegorz Raczkowski – gminny radca prawny.

Prezesem nowo powstałego stowarzyszenia jest Beata Drężek.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT