Służby mundurowe w opinii ostrołęczan

REKLAMA

Po skandalu związanym z toruńską drogówką, gdzie były już naczelnik w ostrych słowach ustanowił policjantom dzienne minimum wynoszące 17 wystawionych mandatów, postanowiliśmy zapytać mieszkanców co sądzą o działaniach straży miejskiej i policji w Ostrołęce i jaki wpływ mają one na ich bezpieczeństwo.

REKLAMA

Tak przedstawia się wizerunek służb mundurowych w oczach ostrołęczan.

PG

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT