Lelis zaprasza na dożynki

REKLAMA

Wójt Gminy i Gminny Ośrodek Kulturalno-Oświatowy w Lelisie zapraszają 18 sierpnia na regionalne 'Dożynki na Kurpiach’. Impreza od lat ukazuje znaczącą rolę kulturotwórczą w podtrzymywaniu i przedłużaniu ludowej tradycji, która stanowi cenną i istotną część dziedzictwa narodowego. Cieszy się również zainteresowaniem mieszkańców powiatu ostrołęckiego.

REKLAMA

Uroczystość rozpocznie Msza Święta oraz prezentacja wieńców dożynkowych.

Poinformowała Anna Ogniewska, dyrektor GOKO w Lelisie. Gwiazda wieczoru będzie zespół Jamal.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji towarzyszących pokazom scenicznym. Będzie kiermasz sztuki ludowej, wystawy producentów, stoiska gastronomiczne i handlowe oraz wesołe miasteczko.
’Dożynki na Kurpiach’ odbędą się na placu przy GOK-O w Lelisie.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT