back to top
5.5 C
Ostrołęka
czwartek, 18 kwietnia 2024 r.

Slalomem po ‘ekspresówce”

REKLAMA

Kierowca zatrzymał innego, który jechał slalomem na drodze ekspresowej S8. Wyjął kluczyki ze stacyjki i wezwał policję.

W czwartek dyżurny wyszkowskich policjantów otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym, który został ujęty na trasie S8 w Deskurowie. Na miejsce wysłano radiowóz.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

W rozmowie ze zgłaszającym ustalono, że zwrócił uwagę na bmw, ponieważ jechało slalomem i zajeżdżało drogę innym. Zareagował i zmusił kierowcę osobówki do zatrzymania na pasie awaryjnym. Kiedy podszedł do kierowcy od razu wyczuł od niego alkohol. Wyjął kluczyki ze stacyjki i powiadomił policję.

Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie stanu trzeźwości wykazało, że 26-letni obcokrajowiec przebywający w Polsce zaledwie kilka miesięcy miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Jak oświadczył, w nocy wypił kilka piw i wino, po czym wybrał się w podróż do swojej dziewczyny.

26-latek już usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz o jego losie zdecyduje sąd. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

Policja dziękuje za właściwą reakcję.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex