Sezon motocyklowy trwa – policja apeluje

REKLAMA

O przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, nieprzecenianie własnych umiejętności oraz wzajemny szacunek na drodze apeluje policja do motocyklistów i kierujących samochodami.

REKLAMA

Mówi młodszy aspirant Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Pamiętajmy, motor, czy skuter to nie zabawka.  

Przestrzeganie zasad ruchu drogowego i wzajemny szacunek z pewnością przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa na drodze – podkreśla Tomasz Żerański.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT