Ostrołęczanie na pogrzebie Inki

REKLAMA

Ponad 150-cio osobowa grupa ostrołęczan uczestniczyła w pogrzebie Danuty Siedzikówny 'Inki” i Feliksa Selmanowicza 'Zagończyka”, który odbył się w minioną niedzielę (28 sierpnia) w Gdańsku. Pogrzeb odbył się w 70. rocznicę wykonania na nich wyroku śmierci.

REKLAMA

Podkreśla Jacek Karczewski, dyrektor Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce.

Ciała zostały pochowane na Cmentarzu Garnizonowym, gdzie w 2014 roku odnalazł je i ekshumował zespół prof. Krzysztofa Szwagrzyka.

Fot.www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT