Seminarium – Cyfrowa przyszłość w Ostrołęce

REKLAMA

MGG Conferences zaprasza na bezpłatne seminarium o funkcjonowaniu lokalnego rynku gospodarki i administracji publicznej w dobie nowych technologii.

REKLAMA

Seminarium, które odbędzie się  27 kwietnia w Zespole Kolegiów Nauczycielskich prezentuje najnowsze wyniki badań uzyskane w trakcie projektu badawczego dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego pt. 'Trendy rozwojowe i zmiany gospodarcze w regionie”

Seminarium umożliwi praktyczne spojrzenie na bariery i szanse związane z wprowadzaniem nowoczesnych rozwiązań informatyczno-komunikacyjnych. Mówi Stanisław Niemojewski, koordynator seminariów z MGG Conferences.

Spotkanie szczególnie kierowane jest do samorządowców, pracowników lokalnych instytucji publicznych, radnych, przedstawicieli lokalnego biznesu oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych.

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT