Remont w Przedszkolu Nr 17

REKLAMA

Urząd Miasta Ostrołęki planuje termomodernizację budynku Przedszkola Miejskiego Nr 17. W ramach przewidzianych prac zaplanowano m.in. ocieplenie ścian zewnętrznych budynku, remont dachu i kominów , wymiane części stolarki okiennej i drzwiowej, remont placu manewrowego, a także wykonanie chodników i placu zabaw oraz remont ogrodzenia.

REKLAMA

Ponadto teren zielony wokół budynku zostanie wzbogacony o nowe rośliny, ku uciesze przedszkolaków zostaną też zamontowane nowe zabawki.

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT