Rozstrzygnięto trzecią edycję konkursu inwestycyjnego

REKLAMA

29 lutego rozstrzygnięto trzecią edycję konkursu inwestycyjnego, organizowanego przez Ostrołęckie Forum Gospodarcze i Urząd Miasta. Rozpoczął się on w grudniu ubiegłego roku.

REKLAMA

Każdy z graczy otrzymywał wirtualne 10 000 zł, które miał pomnożyć. Zwycięzca Krzysztof Zembrzucki, w ciągu kilku tygodni zarobił na wirtualnej giełdzie prawie 180 tysięcy złotych.

Mówił Krzysztof Wojdyna, pełnomocnik ds. komunikacji społecznej w Urzędzie Miasta.

W trzeciej edycji wzięło udział ponad 100 aktywnych graczy.

 

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT