Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych (zdjęcia)

REKLAMA

Miejskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbyły się dzisiaj w Gimnazjum Nr 2 w Ostrołęce. Święto poświęcone pamięci żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia zostało ustanowione na mocy ustawy z dnia 3 lutego 2011 roku. Mówi dyrektor gimnazjum Danuta Kuliś.

REKLAMA

Odwagę patronki szkoły Danuty Siedzikówny 'Inki dostrzegają również gimnazjaliści.

Dzisiaj również nadano rondu u zbiegu ulic Warszawskiej i Brzozowej imię mjr. Zygmunta Szendzielarza 'Łupaszki”.

O godz. 18 w Kościele pw. Zbawiciela Świata zostanie odprawiona Msza Św. w intencji Żołnierzy Wyklętych.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT