Rozpoczęło się łatanie dziur po zimie

REKLAMA

Na ostrołęckich ulicach można już spotkać robotników łatających ubytki w nawierzchniach drogowych. Prace rozpoczęły się już na ulicy I Armii Wojska Polskiego.

REKLAMA

Mówił Wojciech Dorobiński, rzecznik ostrołęckiego ratusza.

Droga na Łomżę nie jest jedyną, która wymaga, po zimie remontu, jak podkreśla rzecznik Dorobiński, w pierwszej kolejności  zostaną naprawione nawierzchnie głównych ulic.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT