Radzili przedsiębiorcom i bezrobotnym

REKLAMA

Konferencja informacyjna dla firm i bezrobotnych odbyła się dzisiaj w miejskim ratuszu. Jej organizatorami byli Ostrołęckie Forum Gospodarcze oraz Urząd Miasta Ostrołęki.

REKLAMA

Celem spotkania była informacja o rodzaju bezpłatnej promocji i reklamy firm oraz produktów w ramach projektu” Promocja gospodarcza Mazowsza Półn.- Wsch. Ostrołęka na Kurpiach-miasto przyjazne przedsiębiorczości”.

Mówił Wacław Karolak, przewodniczący Ostrołęckiego Forum Gospodarczego

Powiatowy Urząd Pracy natomiast informował o środkach finansowych dla bezrobotnych na 2012r. Mówi Jolanta Filipiak kierownik referatu programów i instrumentów rynku pracy w PUP.

Uczestnicy konferencji skorzystali również z indywidualnych porad.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT