Rolnicy dziękowali za plony

REKLAMA

Rolnicy z  gminy Olszewo-Borki świętowali w niedzielę uroczyście zakończenie żniw. Imprezę na placu przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej poprzedziła Msza Święta. Żelaznym punktem programu był konkurs wieńców dożynkowych.

REKLAMA

Dożynki w Olszewie- Borkach to m.in.  prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży, turniej sołectw oraz muzyka na żywo.

Podczas spotkania Poseł na Sejm RP Andrzej Kania wyróżnił przedsiębiorców oraz 16 sołtysom wręczył dyplomy od sekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Kazimierza Plocke.

W przyszłym roku gmina będzie świętowała jubileuszowe dziesiąte dożynki, jak zapowiada wójt, uroczystości odbędą się w miejscowości Żebry-Perosy.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT