Radosny Świetlicobus zakończył pracę w terenie

REKLAMA

Świetlica Objazdowa Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w sobotę (5 września) zakończyła tegoroczny sezon spotkań z ostrołęczanami. Impreza podsumowująca odbyła się na placu przy Kupcu.  

REKLAMA

Podkreśla Elżbieta Mierzejewska Nicewicz, dyrektor MOPR.

Autobus swoją pracę rozpoczął 15 czerwca. W dziania na rzecz najmłodszych mieszkańców miasta zaangażowało się 20 wolontariuszy. W tym roku Świetlicobus w całości sfinansował samorząd miasta przeznaczając na ten cel 105 tysięcy złotych.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT