27 czerwca odbędzie się Rodzinny Rajd Rowerowy na powitanie lata, na który zaprasza prezydent Ostrołęki Paweł Niewiadomski, przy współorganizacji wójta gminy Rzekuń, Bartosza Podolaka.
Uczestnicy pokonają malowniczą, 30-kilometrową trasę, prowadzącą przez Ostrołękę, Nową Wieś Wschodnią, Przytuły Stare, Rozwory, Zabiele, Susk Stary, Ławy i Goworki. Start zaplanowano ze stadionu przy ulicy Witosa 1, a finał rajdu odbędzie się na plaży miejskiej w Ostrołęce.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a na mecie na najmłodszych czekają upominki i pamiątkowe medale. Dla wszystkich uczestników przygotowano poczęstunek.
Rodzinny Rajd Rowerowy oficjalnie zainauguruje tegoroczne 'Sportowe Wakacje w Mieście 2026”.
Początek na godzinie 10.


