Rodzinny Rajd Rowerowy na powitanie lata 2026

REKLAMA

27 czerwca odbędzie się Rodzinny Rajd Rowerowy na powitanie lata, na który zaprasza prezydent Ostrołęki Paweł Niewiadomski, przy współorganizacji wójta gminy Rzekuń, Bartosza Podolaka.

Uczestnicy pokonają malowniczą, 30-kilometrową trasę, prowadzącą przez Ostrołękę, Nową Wieś Wschodnią, Przytuły Stare, Rozwory, Zabiele, Susk Stary, Ławy i Goworki. Start zaplanowano ze stadionu przy ulicy Witosa 1, a finał rajdu odbędzie się na plaży miejskiej w Ostrołęce.

REKLAMA

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a na mecie na najmłodszych czekają upominki i pamiątkowe medale. Dla wszystkich uczestników przygotowano poczęstunek.

Rodzinny Rajd Rowerowy oficjalnie zainauguruje tegoroczne 'Sportowe Wakacje w Mieście 2026”.

Początek na godzinie 10.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT