Dzisiaj (26 czerwca) na Placu Wolności odbędzie się Ostrołęcka Potańcówka – spotkanie pełne muzyki, tańca i letniej atmosfery.
Na wydarzenie zaprasza prezydent Paweł Niewiadomski podkreślając, że to doskonała okazja, by wspólnie spędzić czas z rodziną, sąsiadami i przyjaciółmi. Organizatorzy zachęcają do udziału wszystkich mieszkańców – niezależnie od wieku.
O oprawę muzyczną zadba zespół Chłopcy z Placu Bema, który porwie uczestników do wspólnej zabawy w rytmie największych przebojów.
Początek o godzinie 17.
fot. Miasto Ostrołęka


