Ostrołęcka Potańcówka na placu Wolności

REKLAMA

Dzisiaj (26 czerwca) na Placu Wolności odbędzie się Ostrołęcka Potańcówka – spotkanie pełne muzyki, tańca i letniej atmosfery.

Na wydarzenie zaprasza prezydent Paweł Niewiadomski podkreślając, że to doskonała okazja, by wspólnie spędzić czas z rodziną, sąsiadami i przyjaciółmi. Organizatorzy zachęcają do udziału wszystkich mieszkańców – niezależnie od wieku.

REKLAMA

O oprawę muzyczną zadba zespół Chłopcy z Placu Bema, który porwie uczestników do wspólnej zabawy w rytmie największych przebojów.

Początek o godzinie 17.

fot. Miasto Ostrołęka

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT