Remont ulicy Łęczysk w Ostrołęce za ponad 1 mln 330 tys. zł ruszy na przestrzeni kilku tygodni

REKLAMA

Urząd Miasta właśnie rozstrzygnął przetarg na tę inwestycję.

REKLAMA

Zakres prac obejmuje budowę jezdni o nawierzchni asfaltowej , budowę ciągów pieszych i wjazdów z betonowej kostki brukowej, odwodnienie i oświetlenie ulicy z infrastrukturą techniczną. Mówi Wojciech Dorobiński, rzecznik ostrołęckiego ratusza.

Zakończenie prac zaplanowano na czerwiec 2012 roku.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT