Policjanci ustalili i zatrzymali trzech nastolatków, którzy okradli starszego mężczyznę

REKLAMA


82-letni ostrołęczanin zgłosił się na policję wczoraj po godzinie 16. Według wstępnych ustaleń do kradzieży doszło o godzinie 14. Mężczyzna oświadczył, że po wyjściu ze sklepu spożywczego podbiegło do niego trzech chłopców w wieku około 13-14 lat, wyrwali mu z rąk portfel i uciekli. Oświadczył, że właśnie odebrał rentę i chciał w sklepie zrobić zakupy spożywcze. W  portfelu miał 1000 zł, dowód osobisty oraz legitymację emeryta-rencisty.

Mówił st. sierż. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT