Rekolekcje charyzmatyczne – najpiękniejsza wersja siebie samego

REKLAMA

Dzisiaj (27 lutego) zakończyły się 3 dniowe rekolekcje charyzmatyczne. Spotkania z młodzieżą, które odbywały się w hali im. Arkadiusza Gołasia prowadził ks. Rafał Jarosiewicz z koszalińskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Mówi siostra Renata Berda, nauczyciel religii z I Liceum Ogólnokształcącego.

REKLAMA

Hasło przewodnie tegorocznych spotkań brzmiało “Najpiękniejsza wersja siebie samego”. Prezentowane filmy i świadectwa poruszały problem odkrywania własnych talentów i pragnień wewnętrznych.

W rekolekcjach charyzmatycznych uczestniczyła młodzież ostrołęckich szkół ponadgimnazjalnych.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT