Ratusz tworzy nawigator dla absolwentów

REKLAMA

W marcu do rąk młodych ludzi z ostatnich klas szkół podstawowych oraz gimnazjalnych trafi 'Nawigator wspomagający uczniów w wyborze szkoły-zawodu’.

REKLAMA

Nawigator powstanie przy współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami.

Każdy absolwent otrzyma nawigator do ręki, można będzie również z niego skorzystać za pomocą internetu.

Informuje Mirosław Rosak, dyrektor Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Ostrołęki.

Fot.www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT