”Radosny Świetlicobus” wyruszył

REKLAMA

”Radosny Świetlicobus”, który powstał w ramach projektu ”Wracam na rynek pracy” realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce po zimowej przerwie wyruszył na ulice miasta.

REKLAMA

Mówi koordynator Grażyna Piersa.

”Rozkład jazdy” świetlicy objazdowej znajdziecie na stronie internetowej ostrołęckiego MOPR – u.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT