Firma zabrała kontener na śmieci? Zgłoś incydent

REKLAMA

Potwierdziły się doniesienia o przypadkach zabierania mieszkańcom kontenerów przez  firmy zajmujące się wywozem śmieci. Działający przy wojewodzie mazowieckim zespół monitorujący wdrażanie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku będzie zbierał od samorządów informacje na ten temat – poinformowała Ivetta Biały, rzecznik prasowy Wojewody Mazowieckiego.

REKLAMA

Mieszkańcy województwa mazowieckiego proszeni są o zgłaszanie takich sytuacji do właściwego urzędu gminy/miasta lub do urzędu wojewódzkiego (bezpłatna całodobowa infolinia 987  lub e-mail: [email protected] ).

Wojewoda będzie podejmował działania interwencyjne.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT