”Radosny Świetlicobus” już wkrótce pojawi się na ostrołęckich ulicach

REKLAMA

W ramach ogłoszonego konkursu na nazwę autobusu pełniącego funkcję świetlicy objazdowej do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Ostrołęce wpłynęło około 130 propozycji.

REKLAMA

Spośród zebranych propozycji komisja, w skład której wchodzili pracownicy ostrołęckiego MOPR-u, a także przedstawiciel Urzędu Miasta wybrali jedną propozycję.  

Jak poinformowała Grażyna Piersa, koordynator projektu autorką pracy jest Mariola Pruszko.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT