9 maja ulicami Wyszkowa przejdzie barwny korowód Moli Książkowych, parada organizowana przez Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną

REKLAMA

Zbiórka o godzinie 10 przed gmachem biblioteki. Tak jak w roku ubiegłym dzieci poprzebierane będą za postaci bajkowe, filmowe oraz za ulubionych bohaterów książkowych. Będą transparenty, małe instrumenty muzyczne tak zwane przeszkadzajki, kolorowe balony, wstążki czyli akcesoria, które pozwolą zobaczyć i usłyszeć korowód mieszkańcom miasta.

REKLAMA

II Parada Moli Książkowych organizowana jest z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich oraz Dnia Bibliotekarza.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT