Radni za zmianami w oświacie

REKLAMA

Podczas dzisiejszej XXXVIII sesji Rady Miasta Ostrołęki większość radnych poparła prezydencki projekt reorganizacji systemu miejskich placówek oświatowych – informuje rartusz.

REKLAMA

Między innymi zdecydowali o likwidacji kierunków, na które od 2013 roku nie było chętnych. Likwidacji ulegną: IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2  oraz IV Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych i Szkoła Policealna Nr 4, wchodzące w skład  Zespołu Szkół Zawodowych Nr 4 im. A. Chętnika.

Radni wyrazili zgodę na przeniesienie SP nr 5 do obecnej siedziby Gimnazjum Publicznego nr 1 im. Janusza Kusocińskiego przy ul. Hallera oraz ZSZ nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego z ul. Parkowej 12 do obiektów dotychczasowego Gimnazjum nr 2 przy ul. Jaracza 5.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT