„Dzień odblasków” w Łomży

REKLAMA

W całym kraju, wzorem Norwegii, przeprowadzono wczoraj promującą bezpieczeństwo pieszych akcję 'Dzień odblasków”. Jej główny cel to zachęcenie jak największej liczby niechronionych uczestników ruchu drogowego do korzystania z elementów odblaskowych, nie tylko po zapadnięciu zmroku i nie tylko poza obszarem zabudowanym. W projekt ten włączyli się również łomżyńscy policjanci.

REKLAMA

Mówi aspirant sztabowy Ewelina Szlesińska.

Idea przedsięwzięcia wywodzi się z Norwegii, gdzie 'Dzień Odblasków” organizowany jest co roku.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT