Rada Seniorów obradowała po raz kolejny

REKLAMA

W ostrołęckim ratuszu odbyła się kolejna sesja Rady Seniorów.  Tym razem w obradach uczestniczył przewodniczący Rady Miasta Jerzy Grabowski oraz podkomisarz Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce. Najważniejszym punktem obrad było bezpieczeństwo osób starszych.

REKLAMA

Poinformował Wiesław Kędzierski, przewodniczący Rady Seniorów.

Fot. http://www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT