Podinsp. dr Rafał Kubicki – nowym Komendantem Miejski Policji w Ostrołęce

REKLAMA

Podinsp. dr Rafał Kubicki nowym Komendantem Miejskim Policji w Ostrołęce.

REKLAMA

Oficer z 21 letnim stażem służby w Policji. Absolwent Akademii Humanistycznej w Pułtusku, doktor nauk humanistycznych, starszy wykładowca na Wydziale Pedagogicznym Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie.

Służbę w Policji inspektor Kubicki rozpoczął w 1995 roku. Od początku związany był ze stołecznym garnizonem Policji. Posiada doświadczenie zarówno ze służby w pionie kryminalnym, jak i pionie prewencji. Zajmował szereg stanowisk wykonawczych i kierowniczych w Komendzie Stołecznej Policji.

Dotychczas pełnił on służbę w następujących komórkach:

·         Oddział Prewencji Policji Komendy Stołecznej Policji

·         Wydział Wywiadowczy Komendy Stołecznej Policji

·         Stołeczne Stanowisko Kierowania

·         Wydział Wywiadowczo Patrolowy Komendy Stołecznej Policji

·         Komisariat Policji Warszawa Targówek, Pierwszy Zastępca Komendanta

fot. kwp.radom.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT