Rada Osiedla Centrum dzieciom

REKLAMA

Trwa trzecia edycja 'Wakacji w mieście z Radą Osiedla Centrum” w Ostrołęce. Organizatorzy dla najmłodszych zaplanowali wiele atrakcji w tym spotkanie z przewodniczącym Rady Miasta Jerzym Grabowskim oraz prezydentem Pawłem Stańczykiem.

REKLAMA

Pierwszego dnia grupa odwiedziła również siedzibę Państwowej Straży Pożarnej i Pomnik Mauzoleum.

Uczestnicy półkolonii mają zapewniony posiłek oraz fachową opiekę.

Poinformował  Marcin Żyznowski, przewodniczący Rady Osiedla Centrum.
W ramach spotkania integracyjnego grupa odwiedzi pracownię w Płoszycach. Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat.

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT