Kolejne siłownie w gminie Leli

REKLAMA


Trwają prace przygotowawcze i projektowe na budowę pięciu małych siłowni plenerowych, które zostaną ulokowane przy szkołach w Białobieli, Dąbrówce, Łęgu Starościńskim,
Nasiadkach i Olszewce w gminie Lelis.  
Obecnie zakupiono mapy do celów projektowych i  uzgodniono z dyrektorami szkół miejsce usytuowania obiektów oraz zestawy do ćwiczeń. Na ten cel gmina przeznaczy 75 000,00zł.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT