Przemoc – Zero Kompromisu

REKLAMA

’Przemoc – Zero Kompromisu” pod taką nazwą Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce  rozpoczyna w sierpniu realizację projektu finansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

REKLAMA

W Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie będą dyżury dzielnicowych, psychologa i prawnika. Na wybranych osiedlach odbędą się pogadanki z mieszkańcami.

Jak powiedział Grzegorz Makowiecki z-ca dyrektor ostrołęckiego MPOR-u, przemoc w naszym społeczeństwie występuje coraz częściej.  Są instytucje, które  wyciągają do ofiar przemocy pomocna dłoń, wystarczy tylko ją mocno chwycić.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT