49 lat temu powstał klub Narew Ostrołęka

REKLAMA

Dokładnie 27 lipca 1962 roku  z połączenia  trzech istniejących wcześniej klubów – Turbiny, Celulozy i Narwi powstał klub piłkarski Narew Ostrołęka.

REKLAMA

31 lipca 2003 Narew połączyła się z klubami LKS Osiedle Stacja i PUMKS 2000. Od sezonu 2004/2005 klub występował pod nazwą sponsora – ASPN War-Pol Narew Ostrołęka. 14 grudnia 2007 doszło do połączenia zarządów ASPN Narew i MKS Narew, w wyniku czego klub funkcjonuje pod oficjalną nazwą MKS Narew Ostrołęka. Od sezonu 2008/09 występuje w nowej III lidze polskiej.

Narew znana jest m.in. z tego, iż trenerem drużyny i dyrektorem sportowym klubu od 2005 do 3 lipca 2006 r. był dawny selekcjoner reprezentacji Polski Wojciech Łazarek.

Dawna Narew Ostrołęka, a dzisiejsza MKS Narew Ostrołęka to zdobywcy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim w latach – 1978/79, 1980/81, 1982/83, 1985/86, 1987/88, 1998/99, 1999/00

Obecnie prezesem klubu jest Robert Bartkowski

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT