Przekroczyła prędkość. Straciła prawo jazdy

REKLAMA

105 km/h – z taką prędkością poruszała się mieszkanka sąsiedniego województwa w obszarze zabudowanym. Straciła prawo jazdy na 3 miesiące.

REKLAMA

Policja przypomina, że zgodnie z przepisami wprowadzonymi 18 maja ubiegłego roku za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50km/h obligatoryjnie jest zatrzymywane prawo jazdy. Apeluje o stosowanie się do obowiązujących przepisów w obszarze zabudowanym i poza nim.

Mówił młodszy aspirant Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT