Gimnazjum w Olszewie – Borkach z nowymi pomieszczeniami

REKLAMA

’Remont poddasza w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Olszewie-Borkach” dobiegł końca. Inwestycja mająca na celu poprawę funkcjonalności oraz walorów użytkowych istniejącego budynku rozpoczęła się w sierpniu.

REKLAMA

Prace polegały m.in na montażu okien, wykonaniu izolacji cieplnej dachu, sufitu podwieszanego. Postawiono  ścianki działowe oraz położono podłogi. Podłączono również instalację centralnego ogrzewania i elektryczną.

Fot.http://www.olszewo-borki.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT