Przedszkole Nr 17 = Kraina Misiów

REKLAMA

Przedszkole Miejskie nr 17 w Ostrołęce będzie nosiło nazwę” Kraina Misiów”. Uroczystość nadania imienia odbędzie się 28 kwietnia w Ostrołęckim Centrum Kultury. Rozpocznie się o godz. 10. Mówi dyrektor Danuta Gołaś. 

Po oficjalnych uroczystościach nastąpi symboliczne odsłonięcie nazwy.

REKLAMA


W przedszkolu funkcjonuje 8 grup dzieci. Dodajmy, że placówka już od 4 lat obchodzi Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT