I chcę tej ziemi być wierny – konkurs literacki

REKLAMA

Do 15 maja można nadsyłać prace na XXII Ostrołęcki Konkurs Literacki im. Dionizego Maliszewskiego. Jego organizatorami są Miejska Biblioteka Publiczna, Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki oraz Towarzystwo Przyjaciół Ostrołęki.

REKLAMA

Konkurs jest adresowany do młodych twórców literatury w wieku od lat 16 do 35.

Podkreśla wicedyrektor biblioteki Sabina Malinowska.
Uroczyste podsumowanie konkursu i oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się podczas Dionizji 2014 zaplanowanych na dni 22 -23 sierpnia.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT