Przedszkolaki obdarowały potrzebujących

REKLAMA

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Ostrołęce zawitała grupa małych mieszkańców miasta reprezentujących Przedszkole Nr 8. Dzieciom towarzyszyła dyrektor Iwona Mróz oraz koordynatorki akcji Katarzyna Janać i Katarzyna Tomczak.

REKLAMA

Już po raz piąty społeczność przedszkola, wsparta również przez rodziców, przygotowała paczki ze słodyczami dla najmłodszych, pochodzących z rodzin będących pod opieką MOPR-u. Zwieńczeniem spotkania było wspólne kolędowanie.

Fot. MOPR w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT